Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 1.4L, 162000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Golf-5 Automat; Vp2005-6; 2.0 na. 227.000 km orgjinale; E sapoardhur me dogan te paguar; Super gjend. Gati per targi; Egatshme per cdo lloj pro. Elbasan
GOLF V; Forca mottorrike 1.9; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 07/2007; Pershkrim Shitet Golf V viti 2007 versioni to. Motorr 1.9 nafte, kambio manuale me 5 +. Elbasan
Golf 6 1.6 Naft Makina jepet me garanci; Me te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asnje sherbim; 100 mij km orgjinale mund ta kontrolloni; E blere me 0 tek Vw ne Maqedoni Elbasan
okazion, shitet pasat cc viti 2012 benzine + gaz motorr 2.0, kamio automat dsg, shume ekonomi. makina eshte me dokumente shqiptare qe i mbarojne ne maj 2021.nderrohet Elbasan
Makina esht model amerikan super gjendje ka vetem paketen e sinjaleve qe duet nderruar me letrra te paguara deri 20-1-2021 Elbasan
5 300€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113759
Modeli: Golf 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesht. mund te behet 100% me ga. Kamio manuale me 5 + R marsh. Xhama te zi nga fabrik; Bluetoot.; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetik. Cmimi pak diskutueshe. I sapo ardhur nga gjermania

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.