Volkswagen Golf viti 2007, Gri, 1.9L, 192300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Golf-5 Automat; Vp2005-6; 2.0 na. 227.000 km orgjinale; E sapoardhur me dogan te paguar; Super gjend. Gati per targi; Egatshme per cdo lloj pro. Elbasan
GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh. mund t. Elbasan
Golf 6 1.6 Naft Makina jepet me garanci; Me te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asnje sherbim; 100 mij km orgjinale mund ta kontrolloni; E blere me 0 tek Vw ne Maqedoni Elbasan
okazion, shitet pasat cc viti 2012 benzine + gaz motorr 2.0, kamio automat dsg, shume ekonomi. makina eshte me dokumente shqiptare qe i mbarojne ne maj 2021.nderrohet Elbasan
Makina esht model amerikan super gjendje ka vetem paketen e sinjaleve qe duet nderruar me letrra te paguara deri 20-1-2021 Elbasan
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113760
Modeli: Golf 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 192300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
GOLF V; Forca mottorrike 1.9; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 07/2007; Pershkrim Shitet Golf V viti 2007 versioni tou. Motorr 1.9 nafte, kambio manuale me 5 + R marsh. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetik. Te gjitha sherbimet te bera (vaj, filtra, kiti freksion + volant. Letra dhe siguracion te paguar. Mund ta kontrolloni ne cdo servi. Makina ka vec nje muaj qe ka ardhur nga Gjermani. Cmimi i diskutueshem pasi te shihni makine;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.