Toyota Yaris viti 2007, Blu, 1.4L, 171000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris 2006 1.4 d nafte sensor parkimi navi ndezje start stop kambio manuale Elbasan
Shitet Toyota Yaris 1.0 benzi. Makina esht e sapoardhur dhe e sapotargu. Me 153 mije km origjina. Vit prodhimi 2005. Letrat dhe siguracioni te prera per nje v. Makina ka keto opsione. Elbasan
TOYOTA RAV 4 GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE!ME 2 CELESA 2000 NAFTE ME TE CERTIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH! VAJ TOYOTA 5W30 FILTRA TE NDERRUARA TE GJITHA GOMA TE REJA LETRAT I SKADOJNE N. Elbasan
SHITET TOYOTA YARIS 3 PORTE 1.3 BENZINE AUTOMAT VITI PRODHIMIT 2006 E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3500 EURO Elbasan
4 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 19 maj 2021, numri: 114055
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 171000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
4 porta,
Kondicioner
goma te reja 90%
xhama elektrik,,
butona ne timon,
airbag, abs, etj.
Makina sapo ka ardhur nga zvicra,

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.