Toyota Yaris viti 2006, E kuqe, 1.4L, 19100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris 1.0 benzi. Makina esht e sapoardhur dhe e sapotargu. Me 153 mije km origjina. Vit prodhimi 2005. Letrat dhe siguracioni te prera per nje v. Makina ka keto opsione. Elbasan
TOYOTA RAV 4 GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE!ME 2 CELESA 2000 NAFTE ME TE CERTIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH! VAJ TOYOTA 5W30 FILTRA TE NDERRUARA TE GJITHA GOMA TE REJA LETRAT I SKADOJNE N. Elbasan
SHITET TOYOTA YARIS 3 PORTE 1.3 BENZINE AUTOMAT VITI PRODHIMIT 2006 E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3500 EURO Elbasan
4 500€
Shtuar: 19 janar 2021, numri: 113847
Modeli: Yaris 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 19100 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Toyota Yaris 2006 1.4 d nafte sensor parkimi navi ndezje start stop kambio manuale

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.