Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Elbasan

Shitet Toyota Yaris 1.0 benzi. Makina esht e sapoardhur dhe e sapotargu. Me 153 mije km origjina. Vit prodhimi 2005. Letrat dhe siguracioni te prera per nje v. Makina ka keto opsione. Elbasan
2 900€
I diskutueshëm
TOYOTA RAV 4 GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE!ME 2 CELESA 2000 NAFTE ME TE CERTIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH! VAJ TOYOTA 5W30 FILTRA TE NDERRUARA TE GJITHA GOMA TE REJA LETRAT I SKADOJNE N. Elbasan
4 700€
SHITET TOYOTA YARIS 3 PORTE 1.3 BENZINE AUTOMAT VITI PRODHIMIT 2006 E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3500 EURO Elbasan
3 500€
Toyota Corolla viti prodhimit 1991, makina eshte 1296 cc me benzin !; Makina eshte e ardhur nga greqia ne gjendje shume te mire, me liber sherbimesh, sistem alarmi te fuqishem ( Cobra ), goma t. Elbasan
E shitur
Toyota Yaris 1.3 e sapo ardhur nga zvicra; Kambio-Automat; Karburanti-Benzine; Viti prodhimit-2007; Kilometra-166 000; Dogana e paguar, me liber sherbimi, xhama elektrik, navigator, komanda n. Elbasan
E shitur
Shitet ose nderrohet Toyota 4runner, motorr 2.5 nafte, kambio manuale, viti i prodhimit 1996.Makina eshte akull e re sic duket edhe ne foto, nuk ka asnje te gervisht. Jane bere te gjith. Elbasan
E shitur
Shitet Toyota rav 4 e 2007 2.2 nafte full option manual me 6 marshe, me start stop, 200.000km, me xhama tzi orgjinale, goma 80. super ekonomike dhe ne gjendje te perkryer Elbasan
E shitur
Shitet TOYOTA RAV4 motor 2.0; E ardhur nga italia; Pak e perdorur ne shqiperi; Shitet per arsye mos perdorimi Elbasan
E shitur
Shitet toyota RAV4 ne gjendje shume perfekte motor 2.0 pak e perdorur ne shqiperi; Shitet per arsye emigrimi Elbasan
E shitur
Shes toyo. cari. benzi. g. ne gjendje te mir pu. makin. ka sedilj. sed. airb. goma ne gjendje shum te mi. letra te sapo pre. I perfundoj. ne janar 2019. motorri gjendje perfek. Elbasan
E shitur
Shitet Toyota Rav4 e vitit 2007 Motorr 2.2 Nafte me 200.000. me kamje manuale 6 marshe, me buton Start/Stop dmth ndezje me buton, Xhama te zi origjinal, sendilje lekure, Kamer ne Navigator. Elbasan
E shitur
toyota yaris 2002 ne gjendje shume te mire me goma 90% te reja Elbasan
E shitur
toyota yaris 2002 1.3 benzine letrra deri ne tetor ne gjendje shume te mire goma te reja 90% Elbasan
E shitur
toyota yaris 1.3 benzine letrra deri ne tetor ne gjendje te mire Elbasan
E shitur
Toyota yaris 1.3 benzine e 2002 me letrra deri ne teto. Makina eshte ne gjendje shume te mir. cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
toyota yaris 1.3 benzine letrra deri ne teto. makina eshte ne gjendje shume te mir. cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
Shitet toyota yaris 2002 1.3 benzine me letrra deri ne tetor 2018 makina eshte ne gjendje te mir. cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
E shitur
Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzine Makina eshte e sapoardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bera ne ITALI Makina eshte me Dogane te paguar eshte shum ekonomi. Makina eshte ne kondicioner e. Elbasan
E shitur
Shitet toyota celica viti 94. Kondicjoner benzin 1.6 me 3 porta makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dokumenta te rregullta deri ne fund te marsit 2018. cmimi 1200. Elbasan
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera