Smart ForTwo viti 2009, Gri, 1.0L, 74000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Smart forfour 1.3 benzin shum ekonomike, Automat tavan xhami panuramik, fener xenon, CD player, makina shum e paster e gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh, me traga letra te paguara pe. Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Per me shum info Elbasan
Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicr. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik. Elbasan
4 200€
Shtuar: 29 gusht 2021, numri: 114189
Modeli: ForTwo 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 74000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer , mekanike dhe xhenerike , xhamat e zinj ngtohje sendiljesh, mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.