Smart ForFour viti 2005, E kuqe, 1.3L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Smart forfour 1.3 benzin shum ekonomike, Automat tavan xhami panuramik, fener xenon, CD player, makina shum e paster e gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh, me traga letra te paguara pe. Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Per me shum info Elbasan
2 500€
Telefoni:
355697502055
Shtuar: 13 tetor 2019, numri: 1375
Modeli: ForFour 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicra. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.