Renault Megane viti 2004, Gri, 2.0L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Renault Laguna 1.9naft 2003 ne gjendje shume te mir; Makina eshte me letra te paguara deri gusht 2020; Sherbimet e sapo bera; ; Cmimi 1milion e 700mij lek pak i diskutueshem Elbasan
SHITET RENAULT CLIO BENZINE GAS MOTORRI 1.2 BENZINE GAS VITI 2012 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TARGA SHQIPTARE NE GJENDJE PERFEKTE DHE MJAFT EKONOMIKE CMIMI 3800 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE!!! Elbasan
OKAZION SHITET RENAULT MODUS 1.2 BENZINE MANUAL ME DOGANE TE PAGUAR SAPO E TARGUAR ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI VIT NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
RENAULT KLIO 1.5 NAFT MANUAL VITI 2006 LETRA PER 1 VIT 2350EURO 0699422464 Elbasan
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Elbasan
2 500€
Shtuar: 3 maj 2020, numri: 113366
Modeli: Megane 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makines sapo ju ka bere servis dhe eshte ne gjendje shume te mire. Opsionet Start stop, apje mbyllje te dyreve me gisht, pilot automatik, kondicioner klima, komanda ne timon, 4 xhamat elektrik, pasqyra elektrike + me mbyllje elektrrike, abs, esp, etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.