Njoftimet Premium

Shitja e Peugeot në Elbasan

Shitet per arsye emigrimi, Peugeot 307 1.6 benzin gas ne leje, ne gjendje te mire mekanike vizuale letrat deri ne gusht 2020 Elbasan
2 000€
SHITET PEUGEOT 206/ ME MOTORR 1.4 BENXIN GAZ NE LEJE VITI 2002 LETRAT E PAGUAR DERI NE GUSHT 2020 LUKUN ESHTE I VECANTE MAKINA ESHTE BERE ME POROSI /DISPONON TAVAN XHAMI; KOMPLET; PASQYRA M. Elbasan
2 400€
I diskutueshëm
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 230000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Elbasan
2 400€
Gjendje perfekte motorike si dhe xheneri. Dokumentacioni deri ne 25/09/2018; Motorri 1.4 benzine; Brenda 6.8l per 100 km/h; Jasht 4.8l per 100 km/h Elbasan
E shitur
Shitet peugeot 206 2.0 Hdi Vitit 2003; Makina posedon: - Kasetofon origjinal; -Xhama elektrik; -Komanda ne timon; -Hapje mbylljeme pult; -Sensor parkimi; -Sistem audio origjina; -Airbeg; -4. Elbasan
E shitur
shitet per arsye mosperdorimi Elbasan
E shitur
shitet makina per arsye emigrimi me te gjitha letrat per nji vit te preme djer ne dhjetor; 1 mishe benzin shum ekonomike gomina filtra vaj te nderruara tani disjet alumin Elbasan
E shitur
Full ska nevoj per asnj shrbim me dogan tpagume Elbasan
E shitur
pezho 206 1.4 benzi. Ne gjendje te mir. me letra deri ne dhjetor !! Elbasan
E shitur
Peugeot 307 1.9 nafte; Viti 2002; Ne gjendje shume te mire Elbasan
E shitur
Makina ka 6 muaj ne shqipri esht shum e paster 93 mi km te veta Elbasan
E shitur
Shitet Peugeot 206 coupe cabrio me motorr 1.6 benzi. Makina disponon 170 mije km origjinale dhe shume lehte te verifikuesh. Sallon te brendshem mershin dhe shume e past. Cabrio me buto. T. Elbasan
E shitur
Shitet pegeuot e vitit 2005. Makina i ka te gjtha sherbim. Cmimi i diskutuesh Elbasan
E shitur
shitet per arsye mos perdorimi letrat kan nje jav qe jan prer Elbasan
E shitur
shitet pezho 406, letra te paguara per nji vit motorr 1.8 benzine ne gjendje shum shum te mir. makina eshte e bler me 0 dhe e perdorur vetem NGA nje perso. makina ka ndezje me ko. kondicione. Elbasan
E shitur
Pezho 206; Viti 2002; 1.4 benzin-gaz; letrat 1 muaj kan qe jan prer; Me sherbime te kryera; Impjanti gazit i ven ne 24.03.2017. me 1 vit garanci; MAKINA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI Elbasan
E shitur
Pezho 206; Viti 2002; 1.4 benzin-gaz; letrat 1 muaj kan qe jan prer; Me sherbime te kryera; Impjanti gazit i ven ne 24.03.2017. me 1 vit garanci Elbasan
E shitur
Pezho 206; Viti 2002; 1.4 benzin-gaz; letrat 1 muaj kan qe jan prer; Me sherbime te kryera; Impjanti gazit i ven ne 24.03.2017. me 1 vit garanci Elbasan
E shitur
Pezho 206; Viti 2002; 1.4 benzin-gaz; Letrat te sapo paguara per nje vit; Me sherbime te kryera; Impjanti gazit i ven ne 24.03.2017. me 1 vit garanci Elbasan
E shitur
shitet peugeot 206 1.4 benzin e vitit 2000. makina esht me sherbime te sapo bera letrat i ka der ne dhjetor 2018. per me teper info kontaktoni ne nr 0698257231 Elbasan
E shitur

Shitja e Peugeot në qytete të tjera