Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2009
Kilometrazhi: 199999 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
9 500€
I diskutueshëm
Viti: 2008
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
13 500€
Viti: 2015
Kilometrazhi: 50000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
15 000€
Viti: 2002
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
4 700€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
14 400€
13 000€ I diskutueshëm

Opel Movano

Shtuar: 13 prill 2019, numri: 1099
Adresa: Elbasan, Elbasan, shfaq në hartë
Modeli: Movano 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Shitet Opel Movano viti 2006 Kambjo automatike me 16 vende. Eshte ne gjendje perfekte estetike dhe xhenerike, i sapo ardhur nga zvicra dhe sapo eshte zhdoganuar dhe targuar. Mjeti disponon ajer te kondicionuar dhe stufe ngrohje me nafte e cila aktivizohet me orar. Per me shume info kontakt +355686453133 . Cmimi i diskutueshem.
Kontakte:
Telefoni:
35x xxx xxxx
WhatsApp:
+3xxxxx
Viber:
+3xxxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.