Opel Corsa viti 2010, Gri, 1.3L, 117700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Dokumentat jane deri ne 10 - 2020; Sherbime sapo ber; Makina nuk ka asnje problem (te gjitha funksionale) Elbasan
Okazion shitet opel corsa 1.5 nafte super economike me 4 porta makine familjare xhama elektrik hapje mbyllje qendrrore me pult bateri e re gomat 80% gjendja motorrike xhenerike shum e mire makin. Elbasan
SHITET OPEL CORSA 4 porta makine familjare dhe shum economike 97 benzine gaz super gjendje motorrike xhenerike e paster brenda jasht gomat e para te reja bateri e re taksa kolaudim mars 2020. Elbasan
Opel Corsa 2006 Super Gjendje!; Letra te paguara per 1 vit te sapo bera!; Shume e paster Si makine! 172000km!; 1.3 nafte me dy te kuqe! Shum ekonomike 3, 5l/100k; Manual 6 + 1 marsha!; Cmimi. Elbasan
SHITET OPEL ZAFIRA AUTOMAT DIESEL VITI 2006 FUQIA MOTORRIKE 1.9 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 3300 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE!!! Elbasan
4 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 dhjetor 2020, numri: 113739
Modeli: Corsa 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 117700 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Opel Corsa motorri 1.3 nafte Ecoflex e vitit 2010. Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar me 117.000 kilometra me liber sherbimes. Me xhama te zinj origjinal mbrapa, limitator shpejtesie, opsione ne timon, hapje mbyllje pasqyrash me buton, aux, cd et. Eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.