Opel Astra, 2.0L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel corsa viti 97 1.4 benzine gaz gjendje te mire motorr freksjon kamje super xhama elektrik 4 porta radio cd aux taksa kolaudim deri ne mars 2020 siguracion gusht 2020 makina ska nevoje per asnj. Elbasan
Shitet opel meriva 1.3 nafte viti 2008 super gjendje vaj filtrra sapo nderruar bateri e re gomat e para te reja disqe alumini radio cd makina e sapo ardhur nga italia me 200 mije kilometra te veta. Elbasan
Makina eshte super gjendje; Nuk ka nevoje per asnje sherbim; Per me shum info Elbasan
Viti prodhimit 2000 ne gjendje te perkryer; E gatshme per cdo prove 1.4 benzin + gas impjant sekuencjal italjan taksat deri ne qershor 2016 Elbasan
Shitet Opel Movano viti 2006 Kambjo automatike me 16 vend. Eshte ne gjendje perfekte estetike dhe xhenerike, i sapo ardhur nga zvicra dhe sapo eshte zhdoganuar dhe targua. Mjeti disponon ajer t. Elbasan
6 200€
Telefoni:
+355697378222
WhatsApp:
0684068166
Shtuar: 9 korrik 2019, numri: 1269
Modeli: Astra 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SHITET OPEL ASTRA AUTOMAT NAFTE 2.0TDCI VITI 2010 SIC DUKET NE FOTO NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI 6200 EURO

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.