Nissan Pathfinder viti 2006, E zezë, 2.5L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nissan Micra 1.4 benzine "Facelift"; Kamio Automatike; Km: 126.000 (liber servis) Viti: 07/2006 (2 celsa perkate) Cmimi (me tvsh) E sapo ardhur nga zvicra; Mundesi blerje me keste; Na gjeni m. Elbasan
Nissan qashqai 2.0 naft Kambio Automatike Viti proshimit 07-2008 4x4 Tavan Panoramik Sedilje me ngrohje 186.000 km originale Full option 4 Goma te reja Navigator Xhama te zi Elbasan
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN, MAKINA ESHT E VITIT 2003, KOMPJUTER BORDI, SENSOR SHIU, XHAMA ELEKTRIK, KLIMA, HAPJE MBYLLJE QENDRRORE KEY LESS GO (NDIZET PA NEVOJEN E CELESIT Elbasan
Nisan 2.2 nafte me dogane te paguar dhe gjendje te shkelqye. Nderrohet; ; 0682198562 Elbasan
Nissan Navara 2.5 nafte kambio manuale, mbulese karrocerie hardtop, xhama te zinj orgjinale, kasetafon me Android, goma te reja, gjendje 10/10. Makina esht me dogane te paguar gati per targa Elbasan
7 400€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 mars 2021, numri: 113978
Modeli: Pathfinder 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Makina eshte super full option me opsione: baxho xhami, sedile lekure elektrike me ngrohje dhe memorizim, xhama te zinj origjinal, larje feneresh,dritat xeno, start stop, klima me 3 zona para dhe mbrapa, kambio tronike, sensor parkimi mbrapa, pasqyra elektrike, ridodo me buton etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.