Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Elbasan

MITSUBISHI PAJERO SPORT GLS 3000 BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2001 230000KM IMPIANT GAZI MONTUAR NE GJERMA. GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE APO KALBEZIME 5700 EURO 0699422464 ME LETRA DER NE 28/10/2020 Elbasan
5 700€
Mitsubishi Colt 1.2 me 3 pistona ero 4 me 178 mij kilometrra dhe me liber sherbi. Makina eshte me dogane te pagua. Opsionet, 2 celsa abs, esp, kondicioner, xhamat elektrik e. Makina eshte n. Elbasan
2 100€
MITSUBISHI PAJERO 3000 BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2001 2300KM 5900 EURO 0699422464 Elbasan
5 900€
Mitsubishi L200 viti 10.2013 i sapoardhur nga Gjermania kambio manuale, xhama t zinj, hard top, me kamer mbrapa, goma Bridgestone, gjendje e persosu. Per firmat shitet me fature TVSH Elbasan
15 500€
Me 7 vende,; ; Benzine 2.4,; ; Motorr me 4 pistona,; ; Kambio automat,; ; Kamera navi,; ; Sendilje me ngrohje,; ; Sistem muzike fabrikisht,; ; Gjendje perfekte,; ; ME DOGANE Elbasan
15 000€
Mitsubish pajero 3.2 DiD 4x4; Kamje automatike; Tavan panoramik; Sendile lekur/ngrofje/elektrike; Xhama te zi orgjinal; Navigator; 2 Cels; Ne gjendje shum te mire; Shitet ose nderrohet Elbasan
E shitur
Ne shitje Mitsubishi Outlander SUV 2006!|; Sallno: Mushin; Sedilje Ngrohje; Xhamat elektrike; Impiant gazi me 5 vjet garanci!; Manuale Elbasan
E shitur
Shitet mitsubishi l200 makina ndodhet ne gjendje shum te mire: Letrat ka der ne gusht 2020; Per me teper kontaktoni 0684494711 Elbasan
E shitur
Super gjendje gomat 100% te reja extreme bore dhe gjendje super motorike e xheneri. E gatshme per cdo prove nga ana ju. Me inokse dhe karroceri te mbuluar origjina. Cmim i padiskutueshe Elbasan
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mire; Letrat i ka deri ne gusht 2020; Per me teper kontaktoni ne 0684494711 Elbasan
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mire me baxho sendile lekure esht e gateshme per cdo lloj prove mund ta kontrolloni ku te don Elbasan
E shitur
Makina ndodhet ne gjendje shum te mir; Letrat i ka deri ne gusht per me teper kontaktoni ne nr e tel: 0684494711 Elbasan
E shitur
MITSUBISHI PAJERO SPORT GLS 3000 BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2001 230000KM IMPIANT GAZI MONTUAR NE GJERMA. GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE APO KALBEZIME 5700 EURO 0699422464 ME LETRA DER N. Elbasan
E shitur
Mitsubishi Colt 1.2 me 3 pistona ero 4 me 178 mij kilometrra dhe me liber sherbi. Makina eshte me dogane te pagua. Opsionet, 2 celsa abs, esp, kondicioner, xhamat elektrik e. Makina eshte n. Elbasan
E shitur
Mitsubish pajero 3.2 DiD 4x4; Kamje automatike; Tavan panoramik; Sendile lekur/ngrofje/elektrike; Xhama te zi orgjinal; Navigato; Ne gjendje shum te mire; Shitet ose nderrohet Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. Benzine g. Impianti gazit me garanci 3 vjeare, i vendosur vjet ne qersh. Gjithe sherbimet e krye. Kolaudimi ne shtator 2018.Gomat e para te reja, te pasme. Elbasan
E shitur
Mitsubishi Pajero ngjyre jeshile e erret, viti 2001, asnje problem, i gatshem per cdo lloj pro. pa kamioncine mbra. sic eshte ne fot. Makina ndodhet ne elbasan tek zaranik; Tel: 06821566416. Elbasan
E shitur
""Okazion"! mimi super!!!; Shitet mitsubish. 200. Viti 2004; Motorr 2500.. naft; Kambio manua. 4 * 4, kater dyer me pak karroceri dhe e mbuluar nga fabrika, si dhe e montueshme per ngarkes. Elbasan
E shitur
Shes MISTUBISHI L200; Viti prodhimit 2003 makina eshte ne gjendje te shkerqyer 13000km origjinale mund ta kontrrolloni ku te don; Shitet per arsye mos pordorimi, makises jan ber te gjith. Elbasan
E shitur
Shitet makina per arsye emigrimi Elbasan
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera