Mini Cooper D, 1.4L, 314000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfek. benzin gas impjani i gazit i sapo montur ne garanci/ makina nuk ka as dhe gervishtjen me te vog. ka edhe disqet sport m 17 te z. Ka ardhur nga zvicera; . kambj. Elbasan
SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA, ME DOGANE TE PAGUAR, GATI PER TU TARGUAR, MAKINA EDHTE NE GJENDJE GE SHKELQYER SI MOTORRIKE GJITHASHTU EDHE XHENERIKE, CDO SHERBIM I KRYER NE KOHE. Elbasan
Prsh, Shes makinen time te Modelit C klass 220 CDI EURO 4 DPF, Super gjendje si motorrike gjithashtu edhe mekanike, KILOMETRA ORIGJINALE 227 km, te gjitha te shoqeruar me Liber servisi, E gacme pe. Elbasan
PERSHENDETJE, SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI, MANUAL ME 6 MARSHE, NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA, ME SH OPSIONE DHE S. Elbasan
Shitet nderrohet sharon kamje automat 1.9 nafte tapiceri lekure bezhe esht e perdorur per familje 6 + 1 shum economike taksa te sapo prera sig kolaudim te pa prera makina eshte ne gjendje super rr. Elbasan
2 800€ I diskutueshëm
Telefoni:
0698106582
WhatsApp:
0698106582
Shtuar: 2 shtator 2019, numri: 1313
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 314000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallon Lecke shum e paster Klima sendile me levizje pilot automatik xhama elektrik etj Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike per me teper info Tel Whatsapp:0698106582 Çmimi 2800€ Pak i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.