Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Elbasan

Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo pre. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedil. Elbasan
13 800€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz S-Class; Look S63 AMG origjinal fabrike; - 320 CDI Nafte (pa taks lluks) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 ( + /) - Kamjo eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort. Elbasan
13 000€
Mercedes Benz S- Class 320; Luk: Amg; Viti Prodhimit: 2008; Letra Te Paguara Per 1 Vit; Transmision: Automatic; Ngjyra: Black; Energjia: V8; K/m 270.000; Pasqyrat automatike; Frenat ABS; Airbag. Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire me taksa te paguara deri ne fund te 2018. Shitet per arsye mosperdorim Elbasan
E shitur
Mercedes benc 320 diesel viti prodhim 2008 lokk amg 2012 letra te gjitha paguara targa AA kamio automatic + tronic sallon lekure shum te paster sendilje eletrike + ftofje + ngrofje pasqyra. Elbasan
E shitur
S class 320 2009; 200.000km te vetat mund ta kontrolloni ku te deshironi; Gomat 100% te reja 1 muaj te ndrruar; Vaj filtra te sapo ndrruara; Pasqyrat me palosj; Bi xeno; Sendile me masaz; Marsh. Elbasan
E shitur
Makina sa po ka ardhur, eshte ne gjendje perfekte, asnje defekt te regjistruar si ne bord te kompjuter. Ka 217000 km ORGJINALE (liber servisi) te verifikueshme letesisht ke ben. Makina esht. Elbasan
E shitur
shitet makine mercedez benz AMG per aresyje mos pordori. Makina eshte ne gjendje super te mire si nga ana xhenerike, motorrike edhe nga pam. Eshte me letrra me te gjit. Per me tepe. Elbasan
E shitur
Makina esht shum e paster si nga brenda dhe nga jasht sindilet lekur bezh, me sensor parkimi, esht me letrat e paguara deri ne shtator 2018, ska nevoj per asnje sherb. Cmimi i diskutueshem. Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir te bera serviset ne itali sic e shikoni ne fot. makina eshte full opsin eshte makin lluks. 12.000 euro me dogan me letre se do esjell ne shipri pas dy mua. Elbasan
E shitur
Shitet makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur makina ka gjith sherbimet e sapo bera ska nevoj per asgje me te vogel makina esht full si prsh baxho xhami sensor parkimi para mrapa 4mati. Elbasan
E shitur
She's nderroj disqe per s class te 2008 nr18 ngjyr miu disqe origjinale shum te buk. disqet I vihen ca do lloj ben. mundesi nderrim Elbasan
E shitur
Shitet s clas me dogan te paguar; Makina esht ne gjendje shum e tmir ska nevoj le asnje sherbim; E gacme per cdo lloj prove; E ardhur nga italia; Kilm i ka te vetat orgjinale; Me kamer para. Elbasan
E shitur
Okazion Mercedes S350 CDI Full Opti. Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike!; Viti i prodhimit 12 2008 !; Cmimi 20000 Euro i diskutueshem; E gatshme per cdo lloj prove. Elbasan
E shitur
makina esht ne gjendje te mir ska nevoj per azgje Elbasan
E shitur
Shesim s class 2008 makina esht ne gjendje perfekte look amg 2012 mbrenda eshte ngjyr kafet kamera sensor para mrapa full opsion te interesuarit te telefonojn 0692885593 flm Elbasan
E shitur
Shes s class Mercedes Benz 2001 gjendje e shkelqyer 240000km sallon bezhe ngrohje ftohje sedilesh cmimi 4200euro taxa te paguara deri NE nentor 2017 Elbasan
E shitur
. 320.c. vi. 2002.autom. sa. ardh. p. pje. kembi. sup. gjendj Elbasan
E shitur
Shitet s 320 naft; Makina esht e vit prodhimi 2007, me sensore parkimi, xhama te zinj origjinal, sallon mershin ngjyr bezh, me navigato. e ardhur nga italia e gatshme per cdo lloj prove seps. Elbasan
E shitur
mercedes benz Rexhina me dokumenta te rregullta dhe sherbime te bera cmimi 4500 euro i diskutueshem ju faleminderit Elbasan
E shitur