Mercedes-Benz S-class viti 2008, E zezë, 234341km

Njoftime të tjera të ngjashme

W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
Shitet Mercedez Benz c220 avangarde; Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania; Me dogane te paguar; Kambjo- automatike; Disje -aulumine; Navigator-CD; Sendile lekure; Makina eshte ne gjendje shum. Elbasan
Mercedez Benz Classic; Tipi: C-klas W203; Forca motorrike: 200 cdi; Viti Prodhimit: Fundi 2001; Lloi kambjos: Manuale; Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe xhenerike. Elbasan
Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo pre. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedil. Elbasan
Ne gjendje shum te mir full baxho navi sensor automat shum e paster si makin impjant stag me 5 vjet garanci esht bler vet zvicer nuk ka nevoj per sherbime amortizatoret normal jo me jastik sport paket Elbasan
13 000€
Shtuar: 15 dhjetor 2019, numri: 112180
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 234341 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet Mercedes Benz S-Class; Look S63 AMG origjinal fabrike; - 320 CDI Nafte (pa taks lluks) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 ( + /) - Kamjo eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manua) - Baxho Xhami; - Viti 2008; - Ngjyra e zeze perle e personalizuar; - Sensor dritash; - Sensor shiu; - Sensor parkimi; - Kompjuter bordi multifunksional; - Komanda ne timon; - Kompjuter i cili tregon makinen 3D, dhe mundeson kontrollin e opsioneve te makines; - Bord elektrik i levizshem me ane te butonave; - Klima dixhitale bizonale; - Sobe e cila sherben per te mbajtur motorrin e ngrohte ne dimer; - Dyer me thithje; - Bagazh me thithje; - Kroskot druri origjinal; - Interiori lekure e zeze shume e paster; - Sendile me levzije elektrike; - Sendile me fryrje-shfryrje; - Timon me levizje elektrike; - Pasqyra elektrike; - Sistem muzike Harman Kordon; - Navigator funksional, AUX, MP3, CD, Memory Card, Telephone funksional; - Airmatic i kontrollueshem (Suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terreni) - Tamburet e frenave ne vrima; - Fenere Xeon-Bi Xeon (Full led) adaptive qe kthehen sipas timonit; - Marmita origjinale AMG me zhurme; - Larje e xhamit te parme me ngrohje; - Xhama te zinj; - Xhami para me nuance lejla; - Disqe 19 AMG, me goma te reja 100%; - Me dokumenta te paguara deri ne Shtator 2020, bashke me siguracion!; - Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per cdo lloj prove!; Vendodhja Elbasan.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.