Mercedes-Benz S-class viti 2008, E zezë, 224800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz E-Class Avantgarde EVO Sportpaket; Viti 2006; Look AMG; 280 EVO Nafte (pa taks lluk) Kambio Automatike; Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Tronic + ); Baxho xhami. Elbasan
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedil. Elbasan
Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
Mercedes GLK320 4Matic Nafte Viti 2009 Elbasan
13 800€
Shtuar: 3 shkurt 2021, numri: 113913
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 224800 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes Benz S-Class, Viti 2008, 224 808 KM; Ngjyra e zeze perle e personalizuar; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Kompjuter i cili tregon makinen 3D, dhe mundeson kontrollin e opsioneve te makines; Bord elektrik i levizshem me ane te butonave; Klima dixhitale bizonale; Sobe e cila sherben per te mbajtur motorrin e ngrohte ne dimer; Dyer me thithje; Bagazh me thithje; Kroskot druri origjinal; Interiori "Luxury Desing", ngjyre vishnje shume e paster; Sendile me levzije elektrike; Sendile me fryrje-shfryrje; Timon me levizje elektrike; Pasqyra elektrike; Sistem muzike shume te paster; Navigator funksional, AUX, MP3, CD, Memory Card, Telephone funksional; Airmatic i kontrollueshem (Suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terreni); Tamburet e frenave me vrima; Fenere Xeon-Bi Xeon (Full led) adaptive qe kthehen sipas timonit; Stopat mbrapa me pika (201); Marmita origjinale AMG me zhurme; Larje e xhamit te parme me ngrohje; Xhama te zinj; Xhami para me nuance lejla; Disqe 19 AMG, me goma te reja; Me dokumenta Shqiptare te paguara deri ne Dhjetor 2021, bashke me siguracion!; Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per cdo lloj prove!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.