Mercedes-Benz S-class viti 2006, E zezë, 203400km

Njoftime të tjera të ngjashme

W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
Shitet Mercedez Benz c220 avangarde; Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania; Me dogane te paguar; Kambjo- automatike; Disje -aulumine; Navigator-CD; Sendile lekure; Makina eshte ne gjendje shum. Elbasan
Mercedez Benz Classic; Tipi: C-klas W203; Forca motorrike: 200 cdi; Viti Prodhimit: Fundi 2001; Lloi kambjos: Manuale; Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe xhenerike. Elbasan
Ne gjendje shum te mir full baxho navi sensor automat shum e paster si makin impjant stag me 5 vjet garanci esht bler vet zvicer nuk ka nevoj per sherbime amortizatoret normal jo me jastik sport paket Elbasan
Shitet Mercedes Benz S-Class; Look S63 AMG origjinal fabrike; - 320 CDI Nafte (pa taks lluks) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 ( + /) - Kamjo eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort. Elbasan
13 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112287
Modeli: S-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 203400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Ngrohja e ndenjëseve 
Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo prer. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedile me memorie, Ngrohje sedilesh para mbrapa, Sedile me ftohje para, Sedile elektrike para-mbrapa, Sedile me masazh para 4 lloj nivelesh, Sedile dynami (ryhen sipas kthesave) Timoni me buton + marsha ne timon, Sistem audio Harman + Kardon 3D, TV ne bord, Navigator, DVD, MP3, Bluetooth, Perde mprapa me buton origjinale, Xhami par dhe i pasem lejla tjeret me nuanc, Klima para mbrapa, Bagazh me buton hapje mbyllje, Hapje mbyllje e makines pa celes, Pasqura me palosje, Fener bi-xenon et. Per me shum info nr tel

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.