Mercedes-Benz S-class viti 2006, E zezë, 181700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
Mercedes GLK320 4Matic Nafte Viti 2009 Elbasan
W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
Shitet Mercedez Benz c220 avangarde; Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania; Me dogane te paguar; Kambjo- automatike; Disje -aulumine; Navigator-CD; Sendile lekure; Makina eshte ne gjendje shum. Elbasan
Mercedez Benz Classic; Tipi: C-klas W203; Forca motorrike: 200 cdi; Viti Prodhimit: Fundi 2001; Lloi kambjos: Manuale; Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe xhenerike. Elbasan
12 800€
Shtuar: 17 dhjetor 2020, numri: 113729
Modeli: S-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 181700 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Mercedes Benz S class 500; Benzin/gaz; Km 181699 (te certifikum) 4 MATIC; Sendilje Nrohje /ftohje /Masazh para mbrapa; night vision; Hapse xhami; 3 tv; Full options; Importuar nga zvicra

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.