Mercedes-Benz M-class viti 2013, E zezë, 201000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz S-Class, Viti 2008, 224 808 KM; Ngjyra e zeze perle e personalizuar; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Kompjuter i cil. Elbasan
Mercedes Benz E-Class Avantgarde EVO Sportpaket; Viti 2006; Look AMG; 280 EVO Nafte (pa taks lluk) Kambio Automatike; Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Tronic + ); Baxho xhami. Elbasan
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedil. Elbasan
Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
22 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 30 korrik 2021, numri: 114150
Modeli: M-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 201000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Distronic Plus
Lane Departure Warning System
Blind Spot Assist
Harman Kardon Logic (7)
Key - Less - Go
Full Panorama
Aplikuar Ceramic Coating
Timon me ngrohje
Sendilje me ngrohje para dhe mbrapa
Sendiljet me memorje
Xhama te zi origjinal
Kamera parkimi
Full extra
AMG line nga fabrika

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.