Mercedes-Benz E-class viti 2006, E zezë, 220300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz S-Class, Viti 2008, 224 808 KM; Ngjyra e zeze perle e personalizuar; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Kompjuter i cil. Elbasan
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedil. Elbasan
Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
Mercedes GLK320 4Matic Nafte Viti 2009 Elbasan
7 500€
Shtuar: 3 shkurt 2021, numri: 113912
Modeli: E-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 220300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes Benz E-Class Avantgarde EVO Sportpaket; Viti 2006; Look AMG; 280 EVO Nafte (pa taks lluks); Kambio Automatike; Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Tronic +); Baxho xhami; Ngjyra e zeze me nuanca; Sensor shiu; Sensor dritash; Sensor parkimi; Pilot automatik; Klima dixhitale katerzonale; Interiori lekure ngjyre e zeze (Sportpaket) shume i paster; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Sistem audio Harman Kordon; Navigator me ekran te madh funksional me te gjitha shtetet, AUX, DVD, VIDEO, CD, MP3, bagazhier me 6CD, RADIO; Sendile me levizje elektrike; Sendile me ngrohje; Fenere me lupa; Fenere xeon-bi xeon; I gjithe ndricimi eshte full led; Kroskot druri origjinal; Disqe 18 EVO (Sportpaket) me goma te reja; Xhama te zinj; Perde tek dyert anesore dhe tek xhami i pasem; Disponon dy celsa funksional origjinal dhe nje celes per te ndezur kaloriferin nga larg; Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne Dhjetor 2021 bashke, me siguracion!; Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per cdo lloj prove!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.