Mercedes-Benz C-class viti 2011, E zezë, 2.2L, 204600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz S-Class, Viti 2008, 224 808 KM; Ngjyra e zeze perle e personalizuar; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Kompjuter i cil. Elbasan
Mercedes Benz E-Class Avantgarde EVO Sportpaket; Viti 2006; Look AMG; 280 EVO Nafte (pa taks lluk) Kambio Automatike; Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Tronic + ); Baxho xhami. Elbasan
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
Mercedes GLK320 4Matic Nafte Viti 2009 Elbasan
7 400€
Shtuar: 29 janar 2021, numri: 113891
Modeli: C-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 204600 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagua. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedile bezhe elektrike, navigator i madh funksional per gjith Europen, sensore parkimi para dhe mbrapa, bluetooth per telefon dhe muzike, aux, limitator shpejtesie, pasqyrat elektrike ke mbyllje me buton, bagazhi me hapje dhe mbyllje me buton, dritat bixeno sipas ktheses et.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.