Mercedes-Benz C-class viti 2002, E zezë, 1.8L, 203000km

Njoftime të tjera të ngjashme

C- Class 300 benzine 4Matik "AMG PACKET"; (Pa takse lluksi, i pershtatshem per imjant gaz) Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 220.000 (liber sherbimes) Full Opsion: Fener bi-xenon; Senso. Elbasan
Makina esht nje gjendje te mire, taksat te paguara deri ne shtator 2020 Elbasan
Shitet Mercedes-benz Evo 200 nafte!; Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume e paster!; -Opsione: -Xenon Bixeno; -Sedilje me ngrofje; -Sensor shiu; -Sensor parkimi para mbrapa; -Sensor dritash. Elbasan
Shitet Mercedes Benz E220 CDI; Vit prodhimi 2004; Km 260.000 origjinale te kontrolluara; Me liberservisi me te jitha sherbimet e bera; Vaj filtra gomina te saponderruara para 10 dites; Me letr. Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire puna, Motorr EVO 220, disqe alumini me goma te reja, xhama elektrik, kondicioner, kamjo automatike, ekran i madh, navigator. Elbasan
2 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96066
Modeli: C-class 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 203000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 129 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Makina ndodhet ne elbasan (Kuqan) e crregjistruar gati per cdoganim; 004915203142254 gjermani; 0692541360; Mercedes Benz 1.8L 129ps (kuajfuqi) me (Euro4. makina ka pjes te reja si 4 goma, aksi pare frenat komplet ferrota plus tambure. 2 gomina krahu alumin para. aksi pasem 4 gomina ure, 2 amortizator 2 tuba frenash. makina ka aktualish goma vere 225/45R17; ne bagazh ja 2 guzhinjeta aksi mbrapa 2 gomina transmisioni dhe dy pllaka metalike qe montohen (cepat) frenat e dore

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.