Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Elbasan

W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
1€
Shitet Mercedez Benz c220 avangarde; Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania; Me dogane te paguar; Kambjo- automatike; Disje -aulumine; Navigator-CD; Sendile lekure; Makina eshte ne gjendje shum. Elbasan
1€
Mercedez Benz Classic; Tipi: C-klas W203; Forca motorrike: 200 cdi; Viti Prodhimit: Fundi 2001; Lloi kambjos: Manuale; Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe xhenerike. Elbasan
33€
Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo pre. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedil. Elbasan
13 800€
I diskutueshëm
Ne gjendje shum te mir full baxho navi sensor automat shum e paster si makin impjant stag me 5 vjet garanci esht bler vet zvicer nuk ka nevoj per sherbime amortizatoret normal jo me jastik sport paket Elbasan
8 500€
Shitet Mercedes Benz S-Class; Look S63 AMG origjinal fabrike; - 320 CDI Nafte (pa taks lluks) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 ( + /) - Kamjo eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort. Elbasan
13 000€
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte, shum e paster si brenda dhe jas. Asnje defekt motorik mekani; Km 129000 ORGJINALE (liber servisi) e ardhur nga Zvice; Eshte me dogan te pagua. Elbasan
3 990€
C- Class 300 benzine 4Matik "AMG PACKET"; (Pa takse lluksi, i pershtatshem per imjant gaz) Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 220.000 (liber sherbimes) Full Opsion: Fener bi-xenon; Senso. Elbasan
9 900€
Makina esht nje gjendje te mire, taksat te paguara deri ne shtator 2020 Elbasan
1 200€
Shitet Mercedes-benz Evo 200 nafte!; Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume e paster!; -Opsione: -Xenon Bixeno; -Sedilje me ngrofje; -Sensor shiu; -Sensor parkimi para mbrapa; -Sensor dritash. Elbasan
9 200€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz E220 CDI; Vit prodhimi 2004; Km 260.000 origjinale te kontrolluara; Me liberservisi me te jitha sherbimet e bera; Vaj filtra gomina te saponderruara para 10 dites; Me letr. Elbasan
5 500€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire puna, Motorr EVO 220, disqe alumini me goma te reja, xhama elektrik, kondicioner, kamjo automatike, ekran i madh, navigator. Elbasan
4 500€
I diskutueshëm
Shes makinen time te sa po ardhur nga Gjermania, ne gjedje sh te mire motorrike / xhenerike, Tapiceria ne gjendje te re, makina ska nevoj per asnje sherbim, me sh Opsione, PA PIRE DUHAN, AVANTGAR. Elbasan
7 700€
SHITET OSE NDERROHET, PRSH, SHES MAKINEN TIME TE MIDELIT E 200 CDI BLUEFFICENCY 7G, BISNES EDITION SUPER FULL ME TE GJITHA EXTRRA, MAKINA ESHTE E IMPORTUAR NGA HOLLANDA, VITI I PRODHIMIT 08-2011. Elbasan
12 999€
SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI EURO 4 DPF, MAKINA EDHT E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA, GJENDJE MOTORRIKE DHE TEKNIKEVE SHKELQYER, DOGANA E PAGUAR GATI PER TU TARGUAT, MAKIN. Elbasan
8 499€
Makina ndodhet ne elbasan (Kuqan) e crregjistruar gati per cdoganim; 004915203142254 gjermani; 0692541360; Mercedes Benz 1.8L 129ps (kuajfuqi) me (Euro4. makina ka pjes te reja si 4 goma, aks. Elbasan
2 500€
Makina shitet per arsyje mos perdorimi makina esht shum e mirmbajtur, ka opsjone mbyllje qendrore pasqyrat me palosje sendilet elektrike meshin fabrikes me ngrohje sendilet mbrapa me palosje t. Elbasan
4 300€
I diskutueshëm
Benc C-Class 200 Compresor Benzine + Gaz impianti gazit LANDI RENZO, Motorr kompresor me kapak te k. Makina disponon tapiceri lekure shum e paster, navigation, bagazhier me 6 CD, kompiuter bordi. Elbasan
1€
c klas 220 tapiceri lekure me letra deri ne dhjetor super gjendje e paster brenda jasht xhama elektrik me sherbime te bera ska nevoje per asgje eshte shum e mirmbajtur si makine economike dh. Elbasan
2 400€
Impiant STAG sekuencial dixhital me depozite vaji i vendosur ne Janar 2019 garancia 3 vjet i certifikuar nga Shpresa AL ne lej. Letra deri ne shtator 2020, Kondicioner funksional, 4 Xhamat dh. Elbasan
2 800€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera