Land Rover Discovery, viti 2012, Bezhë, 5.0L, 149000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe ka te gjitha opsionet e mundeshme si: Tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, drita xeno, sendilet lekure, ngrohje sendilesh, sendilet me butona dh. Elbasan
Shitet; Range Rover Sport; 4.4 SDV8 NAFTE AUTOBIOGRAPHY; VITI PRODHIMIT: 1/2016; Km: 160.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 celesa + 1 kaldaje; FULL OPTION: AUTOBIOGRAPHY, Fenere dhe Stopa t. Elbasan
Range Rover sport 3.0 naft viti 2010 super full kamer mbrapa start-stop panoram sensor para mbrapa goma te reja 100% 216 mi km orgjinale liber servisi gjendje perfekte i disk mundesi nderrimi Elbasan
16 500€
Shtuar: 24 tetor 2020, numri: 113596
Modeli: Discovery 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 149000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.0 litra
full opsion kamera 360% 3 TV DVD
USB AUX xhama te ZI orgjinal BiXenon
fener LED sedile lekure me Ngrohje
4x4 dinamic drrive disqe 20 model 2016
tavan PANORAMA 3 baxho bagazh me buton
startSTOP. Key LessGO pasqyra me palosje
viti prodhimit 12-2011 ganxh terheqje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.