Jeep Wrangler viti 2001, E bardhë, 2.5L, 209000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET JEEP COMPASS BENZINE GAS MOTORI 2.4 VITI 2008 KAMIO AUTOMATIKE ME DOGANE TE PAGUAR DHE NE GJENDJE PERFEKTE XHAMA E ZINJ HAPESE TAVANI LART FULL ME EKSTRA I SAPO TARGUAR CMIMI 5 000 EUR. Elbasan
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Elbasan
8 500€
Shtuar: 24 shtator 2020, numri: 113551
Modeli: Wrangler 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 209000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Makina eshte ne gjendje te mire pune.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.