Ford Kuga viti 2010, E bardhë, 2.0L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 1.6 nafte; Kamio manuale; Ne super gjendje motorrike estetike; Viti prodhimit 2007; Shum e paster si nga brenda dhe jashte; E sa po ardhur nga italia; Me dogane te paguar Elbasan
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
Ford Focus 1.6TDCi Manual 251mij KM Vitit 2007, Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike, disqe alumini me goma te reja. Elbasan
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
impjanti sekuencial zavoli origjinal i ardhur nga itali. esht shum ekonom. kondicioner ne gjendje pu. dvd jvc origjinale e bler ne itali 800 eu. dhe kasetofoni vet origjin. bombla te gom. Elbasan
8 500€
Shtuar: 22 prill 2021, numri: 114018
Adresa: Elbasan, Cerrik, shfaq në hartë
Modeli: Kuga 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Sistem navigimi Fenerët Xenon Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Makina ne gjendje perfekte, e Sapo ardhur nga gjermania. veshje lekure, xhama te zinj nga fabrika

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.