Ford Focus viti 2006, Gri, 1.6L, 220600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
Ford Focus 1.6TDCi Manual 251mij KM Vitit 2007, Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike, disqe alumini me goma te reja. Elbasan
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
impjanti sekuencial zavoli origjinal i ardhur nga itali. esht shum ekonom. kondicioner ne gjendje pu. dvd jvc origjinale e bler ne itali 800 eu. dhe kasetofoni vet origjin. bombla te gom. Elbasan
Shitet ford tranzit nafte i ardhur me porosi nga fabrika Dyseldorf Gjermani ne gjendje shume te mire motorrike te interesuarit te kontaktojne Elbasan
3 000€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113766
Modeli: Focus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 220600 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford Focus 1.6 nafte; Kamio manuale; Ne super gjendje motorrike estetike; Viti prodhimit 2007; Shum e paster si nga brenda dhe jashte; E sa po ardhur nga italia; Me dogane te paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.