Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Elbasan

Ford Focus 1.6TDCi Manual 251mij KM Vitit 2007, Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike, disqe alumini me goma te reja. Elbasan
3 500€
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
3 600€
I diskutueshëm
impjanti sekuencial zavoli origjinal i ardhur nga itali. esht shum ekonom. kondicioner ne gjendje pu. dvd jvc origjinale e bler ne itali 800 eu. dhe kasetofoni vet origjin. bombla te gom. Elbasan
3 500€
Shitet ford tranzit nafte i ardhur me porosi nga fabrika Dyseldorf Gjermani ne gjendje shume te mire motorrike te interesuarit te kontaktojne Elbasan
4 500€
Makina disponon: Sensor drite / shiu, pilot automatik, komanda ne timon, ESP, Xhama /pasqyra me rezistence, RADIO /. Tapiceri ngjyre bezh; Xhama te erret origjina; Inpiant GAZI DigiTronik 2 vit. Elbasan
4 600€
Ford mondeo nafte super economike shum e paster brenda jashte xhama elektrik konficioner funksional radio cd bt goma 80% me sherbime te bera letrat deri ne shtator 2020 cmimi 1400 euro per me shu. Elbasan
1 400€
Ford Kuga fuoristrade motor 2.0. Navigator me ekran te gjer. naft. Kilometra 208655 te certifikuara me liber servisi. Sistem audio Sony me lidhje Bluetooth pr Telefon, 9 bokse, lidhje USB dh. Elbasan
10 800€
Ford fuzion automat 1.4 benzine, viti 2003, 155000km, ideale per impiant gazi, letrat per i vit, te gjitha sherbimet e kryera 2500 euro 0699422464 Elbasan
2 500€
Ne gjendie te shkelqyer me te gjita sherbimet e kryera, moma te reja, i gatshem per cfardo lloj prove Elbasan
E shitur
Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz (Cmimi i Diskutueshe) Elbasan
E shitur
Shitet ford focus c max 1.6 tdci viti prodhimit 12/2003 km orgjinale ne gjendje te shkelqyer motorrike e xhenerike shume paster si brenda dhe jashte, letra te paguara per nje vit deri ne mar. Elbasan
E shitur
Ford fiesta 1.4 benzin viti 2005. sherbimet e sapo bera letrat mbarojn ne nentor 2018. cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
1.8 Naft te gjitha sherbimet e kryera letrat deri ne 22 Mars 2019 Elbasan
E shitur
Ford Focus i vitit 2004. Me letra deri ne 7 shkurt 2019. Makina ne gjendje te perkryer teknike, fizike dhe esteti. E gatshme per cdo prove te mekaniku juaj i besu; CMIMI 2299 euro, pak. Elbasan
E shitur
SHES NJE FUORISTRADE FORD AMERIKAN ME KAMBIO AUTOMATIKE, NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE ME TARGA LETRA TE PRERA PER NJE VIT MOTORR 2997 CC BENZINE GAS, MGJYRA E ZEZE; MILJE 127000 DY AKSE AKTIVE. Elbasan
E shitur
Shitet ford focus motor 1.8 turbo tdi, viti i prodhimit 2001 me kilometra origjinale 206 mi. Makina eshte ne gjendje shume te mire, vaj filtra rrip faze te nderruar, nuk ka probleme xhenerik. Elbasan
E shitur
Shitet Ford Transit Dhjetor 94 me te gjitha sherbimet e be. 3 Milion lek Elbasan
E shitur
E shitur
Ford Fusion 1.6 naft. Prodhim vitit 2007.ngjyra gri, kamje manuale dogana e paguan, makina ne gjendje shume te mi. mund te telefononi ne cdo kohe ne nr: tel 0695822688 Elbasan
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera