Dodge Caliber viti 2007, E zezë, 2.0L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te mire pun. Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra, disqe alumini 16 me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra elektronike, butona ne timon, kondicioner, cdplayer, sensore parkimi, ndezja me buton Start-Stop. Elbasan
radio CD usb AUX KLIMA AC Sendile lekure; ; me ngrohje pasqyra me palosje sensore; ; parkimi fenere mjergulle sensore shiu; ; 4 xhama elektrrik sapo ardhur nga Zvicra Elbasan
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA GOMAT E REJA 100% BAXHO TAVANI ETJ MUNDESI FIANACIMI ME KESTE Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
5 000€
Shtuar: 26 prill 2020, numri: 113336
Modeli: Caliber 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ESP Kondicioner 
Dodge Caliber
Viti 2007
Karburanti 2.0 Nafte
Transmetuesi Manual
Kondicioner
Xhama Elekrik
Radio Cd MP3
ESP
Mbyllje Qendrore

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.