Citroen C3 viti 2007, E bardhë, 1.4L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te pagua. E gatshme per cdo lloj prov. Elbasan
Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Au. Elbasan
Makina eshte ne gjendje te mire Pune; Per me shume info Elbasan
Makina ne gjendje shume te mire; 1.6 Nafte; Dokumentat Gusht 2020; Vaj, filtra t sapo ber; Shitet per Arsye Emigracioni Elbasan
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Elbasan
2 100€
Shtuar: 23 gusht 2021, numri: 114181
Modeli: C3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne dogane te paguar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.