Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Elbasan

Shitet Chevrolet 1.2 benzine Elbasan
2 200€
E sapo ardhur nga Italia dhe me dogane te paguar Elbasan
5 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA ME 7 VENDE 4x4 FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL KAMIO AUTOMATIKE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 6700 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE Elbasan
6 700€
Shitet chavrolet evanda motor 2.0 benzin gaz D-tec 16v 1.979 cc 136 hp (kuaj fuqi) sistem parkimi sedilje me ngrohje timon hidraulik cd player pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sedilj. Elbasan
E shitur
shitet makin chavrolet matiz motorri 970 kubik konsumi 4.2 deri ne 4.5l per 100 km makina esht ne gjendje shum te mir e gacme per cdo lloj prove Elbasan
E shitur
Shitet pr shkakun mos pordorim viti 2004 motorr 800cc me 3 pistona; Elbasan
E shitur
Me te gjitha sherbimet e be. Makina eshte shume ekonomi Elbasan
E shitur
ksti: Okazion shitet chervolet matiz ose daewoo matiz benzin + gaz e sapo e ardhur nga jash me dogan te paguar viti 04 me klm origjinale vetem 120 mij te kaluara me kondicioner aierbek abs gom. Elbasan
E shitur
Shitet Chevrolet ne gjendje te mire xhenerik. sherbimet te gjitha te ber. impianti i sapo vene me 2 vjet garanc. makina eshte e paster dhe ne gjendje te mira, me letra deri ne maj te 2017. Elbasan
E shitur
Makina eshte e vitit 2006 e porsa ardhur nga Zvicera, e targuar para nje muaji, eshte me Benzine, kamio automatike motorr 800 Kubik, ka 135 mije. Me Kondicioner dhe sherbime te sapo kryer Elbasan
E shitur
Makina sapo ka ardhur nga Zvicra, eshte ne gjendje speciale, sic dhe shikohet, cambio, motorr, tapiceri i ka sup. Nga jasht ka disa gervishje te lehta parkim; 4-goma Michelin te reja 90. Elbasan
E shitur
Shes chervolet vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer e kam bler dore par ne vitin 2005 ne greqi ka 118 mi km orgjinale me liber sherbimesh mund ta vertetoni ku te doni me sherbime te bra me taksa t. Elbasan
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera