Volkswagen Golf viti 2007, E zezë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Komanda ne timon; ; Klima dixhitale bizonale; ; Kompjuter bordi multifunksional; ; Sistem muzike shume te paster; ; Disqe alumini VW 18" model 2020; ; Xhama te zinj; ; Me DOGANE te paguar, gati per... Elbasan
Golf-5 Automat; Vp2005-6; 2.0 na. 227.000 km orgjinale; E sapoardhur me dogan te paguar; Super gjend. Gati per targi; Egatshme per cdo lloj pro. Elbasan
GOLF V; Forca mottorrike 1.9; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti Nafte; Viti i prodhimit 07/2007; Pershkrim Shitet Golf V viti 2007 versioni to. Motorr 1.9 nafte, kambio manuale me 5 +. Elbasan
GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kambjos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh. mund t. Elbasan
Golf 6 1.6 Naft Makina jepet me garanci; Me te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asnje sherbim; 100 mij km orgjinale mund ta kontrolloni; E blere me 0 tek Vw ne Maqedoni Elbasan
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; GOLF 5 VITI 2007 MOTOR 2.0 DIESEL KAMBIO AUTOMAT; DOGANA E PAGUAR; VAJ E FILTRA TE SAPO NDERRUAR; RRIP FAZE I NDERRUAR; MAKINA ESHTE NE GJENDJE MOTORIKE DHE XHENERIKE SHUME TE MIRE; E DISPONUESHME PER PROVE; MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR; QERSHOR 2017;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.