BMW X3 viti 2005, Gri, 196378km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth. Elbasan
E shitur
Modeli: X3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 196378 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per targi. full opsion navi, tavan xhami, sport paket, ngrohje sediljesh, klima, limitator shpejtsie, sedilje me memorie, pasqyra me levizje, xham lejla, larse feneresh, drrita ksenon biksenon, sensor parkimi, bagazhier 6 cd si dhe 4 disqe bashk me goma rezer. e pershtatshme per impjant gazi, pa taks luks. 0693694422;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.