Hummer H3 viti 2007, Gri, 152616km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
Makines sapo ju ka bere servis dhe eshte ne gjendje shume te mir. Opsionet Start stop, apje mbyllje te dyreve me gisht, pilot automatik, kondicioner klima, komanda ne timon, 4 xhamat elektrik. Elbasan
Dodge Caliber; ; Viti 2007; ; Karburanti 2.0 Nafte; ; Transmetuesi Manual; ; Kondicioner; ; Xhama Elekrik; ; Radio Cd MP3; ; ESP; ; Mbyllje Qendrore Elbasan
OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
E shitur
Modeli: H3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 152616 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Hummer H3 ne gjendje shum te mir. Makina ka xhama te zinj origjinal, sendile lekure me ekrane te kokat, tavan gjysem panoramik sendile elektrike me ngrohje dhe fryrj. Makina i ka cdo pjese te nikelua. Cmimi pak i diskutueshem!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.