Nissan Primastar viti 2005, Gri, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte super full option me opsione: baxho xhami, sedile lekure elektrike me ngrohje dhe memorizim, xhama te zinj origjinal, larje feneresh, dritat xeno, start stop, klima me 3 zona para dh. Elbasan
Nissan Micra 1.4 benzine "Facelift"; Kamio Automatike; Km: 126.000 (liber servis) Viti: 07/2006 (2 celsa perkate) Cmimi (me tvsh) E sapo ardhur nga zvicra; Mundesi blerje me keste; Na gjeni m. Elbasan
Nissan qashqai 2.0 naft Kambio Automatike Viti proshimit 07-2008 4x4 Tavan Panoramik Sedilje me ngrohje 186.000 km originale Full option 4 Goma te reja Navigator Xhama te zi Elbasan
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN, MAKINA ESHT E VITIT 2003, KOMPJUTER BORDI, SENSOR SHIU, XHAMA ELEKTRIK, KLIMA, HAPJE MBYLLJE QENDRRORE KEY LESS GO (NDIZET PA NEVOJEN E CELESIT Elbasan
Nisan 2.2 nafte me dogane te paguar dhe gjendje te shkelqye. Nderrohet; ; 0682198562 Elbasan
E shitur
Modeli: Primastar 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet NisanPrimaStar viti 2005 1.9 nafte makina eshte shum ekonomike eshte e sapoardhur nga italia me te gjitha sherbimt e kryera ne itali makina eshte e gateshme per cdo ll9j prove nga ana jua. cmimi i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.