Audi A3 viti 2001, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 16R, Gom. Elbasan
Sensor Presjon gomas; ; Sensor Parkim; ; Fener Bixenon me le; ; Te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe siguracion te paguar para 2 javes; ; Makina ka 3 Jave qe ka ardhur nga Zvicr; ; E gatshm. Elbasan
! makina ka kto Opsione, xenon Bi xenon, me led. stopa me led. sensore parkimi, , sobe, xhama te zinj origjinal, tapiceri kafe e bukur me qepje, , Kompjuter bordi, Limitator shpejtesie Auto hold. Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
E shitur
Modeli: A3 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Audi a3 benzin gaz te shkruajtur ne leje qarkullim. impianti i montuar ne itali dhe e ka ne gome rezerv. viti 2000 e dale ne qarkullim ne 2001. sendile spor. goma 80%. disqe alumini 16. klima. abs. air ba. te gjitha sherbimet e kryera. e gatshme per cdo lloj prove. letra te prera per nje vit deri ne qershor 2018. mundesi ndrrimi;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.