Smart ForTwo viti 2003, E zezë, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Smart forfour 1.3 benzin shum ekonomike, Automat tavan xhami panuramik, fener xenon, CD player, makina shum e paster e gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh, me traga letra te paguara pe. Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Per me shum info Elbasan
Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicr. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik. Elbasan
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet smart makina eshte 2001 eshte luk 2005 ne gjendje super letrat te sapo prera per 1 vit cdo gje funksionale per me shum kontaktoni ju lutem vetem tel serioze;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.