Smart ForTwo viti 2001, E kuqe, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Smart forfour 1.3 benzin shum ekonomike, Automat tavan xhami panuramik, fener xenon, CD player, makina shum e paster e gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh, me traga letra te paguara pe. Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Per me shum info Elbasan
Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicr. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik. Elbasan
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet smart super gjendje me sherbime te sapokryera vaj, filter vaj, filter ajer, filter benzine etj. cabrio funksionale. Shum i mbajtur. Automatik 2100 i pa diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.