Ford Focus viti 2009, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ne gjendje perfekte, e Sapo ardhur nga gjermani. veshje lekure, xhama te zinj nga fabrika Elbasan
Ford Focus 1.6 nafte; Kamio manuale; Ne super gjendje motorrike estetike; Viti prodhimit 2007; Shum e paster si nga brenda dhe jashte; E sa po ardhur nga italia; Me dogane te paguar Elbasan
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
Ford Focus 1.6TDCi Manual 251mij KM Vitit 2007, Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike, disqe alumini me goma te reja. Elbasan
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Ofroj per shitje makin te tipit Ford Focus Viti 2009, Kambio Manuale 6 Marshe, 2.0 Naft, Clima Tronic, Komanda ne timon, Navi Origjinal, Xhama te zinj mbrapa origjinal, Letra te paguara deri ne korrik 2018 E gatshme per cdo lloj prove per me shum info nr tel 069 93 777 99;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.