Renault Clio viti 2002, Gri, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makines sapo ju ka bere servis dhe eshte ne gjendje shume te mir. Opsionet Start stop, apje mbyllje te dyreve me gisht, pilot automatik, kondicioner klima, komanda ne timon, 4 xhamat elektrik. Elbasan
Renault Laguna 1.9naft 2003 ne gjendje shume te mir; Makina eshte me letra te paguara deri gusht 2020; Sherbimet e sapo bera; ; Cmimi 1milion e 700mij lek pak i diskutueshem Elbasan
SHITET RENAULT CLIO BENZINE GAS MOTORRI 1.2 BENZINE GAS VITI 2012 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TARGA SHQIPTARE NE GJENDJE PERFEKTE DHE MJAFT EKONOMIKE CMIMI 3800 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE!!! Elbasan
OKAZION SHITET RENAULT MODUS 1.2 BENZINE MANUAL ME DOGANE TE PAGUAR SAPO E TARGUAR ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI VIT NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
RENAULT KLIO 1.5 NAFT MANUAL VITI 2006 LETRA PER 1 VIT 2350EURO 0699422464 Elbasan
E shitur
Modeli: Clio 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet renault clio 1.2benzin makina esht me letra deri ne prill 2018.makina esht ne gjendje prefekte si nga pjeset xhenerike ashtu dhe motorrik. xhama elektrik clima et;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.