Opel Meriva viti 2004, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Corsa motorri 1.3 nafte Ecoflex e vitit 2010. Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar me 117.000 kilometra me liber sherbime. Me xhama te zinj origjinal mbrapa, limitator shpejtesie. Elbasan
Dokumentat jane deri ne 10 - 2020; Sherbime sapo ber; Makina nuk ka asnje problem (te gjitha funksionale) Elbasan
Okazion shitet opel corsa 1.5 nafte super economike me 4 porta makine familjare xhama elektrik hapje mbyllje qendrrore me pult bateri e re gomat 80% gjendja motorrike xhenerike shum e mire makin. Elbasan
SHITET OPEL CORSA 4 porta makine familjare dhe shum economike 97 benzine gaz super gjendje motorrike xhenerike e paster brenda jasht gomat e para te reja bateri e re taksa kolaudim mars 2020. Elbasan
Opel Corsa 2006 Super Gjendje!; Letra te paguara per 1 vit te sapo bera!; Shume e paster Si makine! 172000km!; 1.3 nafte me dy te kuqe! Shum ekonomike 3, 5l/100k; Manual 6 + 1 marsha!; Cmimi. Elbasan
E shitur
Modeli: Meriva 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Opel meriva 1.7 cdti nuk harxhon fare ka nje konsum shume te ule. ne gjendje super te mire. me air bag me kondicioner. shume e paster nga brenda dhe jash;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.