Fiat Stilo viti 2002, Gri, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Blej Vetem Makina me letra te rregullta whats app Elbasan
Makina ne gjendje shume te mire mekanike, e gatshme per cdo lloj prove, servis te sapobere e gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku ju. Cmimi i diskutueshem Elbasan
Fiat Croma 1.9; Kambio Manuale; Viti 2010; 252 mij km; Ngjyra Grin e erret; Interiori cope; Kroskot i paster; Komanda ne timon; Klima digitale; Tavan panoramik; Xhama te zi origjinal; Perde ng. Elbasan
Shitet ose nderrohet me makin me te madh. makina esht ne gjendje shum te mi. gazin e ka ne lej. Me kondicioner funksiona. shum ekonomik Elbasan
E shitur
Modeli: Stilo 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet Fiat Stilo 1.6 benzine, viti 2002 16. Me letra te prera deri ne nentor 2017.Ne gjendje te mire xhenerike e motorik. Ka disa gervishtje te vogla dhe nje shtremberim te pjeses para te llamarines por qe nuk ka problem se e rregulloj une ose ulje ne cmi. Makina shitet 1500 euro e Diskutueshme!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.