Ford Focus viti 2002, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ne gjendje perfekte, e Sapo ardhur nga gjermani. veshje lekure, xhama te zinj nga fabrika Elbasan
Ford Focus 1.6 nafte; Kamio manuale; Ne super gjendje motorrike estetike; Viti prodhimit 2007; Shum e paster si nga brenda dhe jashte; E sa po ardhur nga italia; Me dogane te paguar Elbasan
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
Ford Focus 1.6TDCi Manual 251mij KM Vitit 2007, Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire pune, me te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike, disqe alumini me goma te reja. Elbasan
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes ford focus 1.8 naft turbo intercoler viti prodhimit 2002 5.5 litra per 100 km; Makines i jan ber te gjitha sherbimet bateria dhe gomat kan 2 muaj qe jan vendos te reja dhe me letra deri ne korrik 2018; Makina ka: 4 xhama elektrik; Mbyllje me pult; Kondicioner; Shitet per arsye mosperdorimi; Cmimi 1700 euro;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.