Fiat Bravo viti 1999, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Blej Vetem Makina me letra te rregullta whats app Elbasan
Makina ne gjendje shume te mire mekanike, e gatshme per cdo lloj prove, servis te sapobere e gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku ju. Cmimi i diskutueshem Elbasan
Fiat Croma 1.9; Kambio Manuale; Viti 2010; 252 mij km; Ngjyra Grin e erret; Interiori cope; Kroskot i paster; Komanda ne timon; Klima digitale; Tavan panoramik; Xhama te zi origjinal; Perde ng. Elbasan
Shitet ose nderrohet me makin me te madh. makina esht ne gjendje shum te mi. gazin e ka ne lej. Me kondicioner funksiona. shum ekonomik Elbasan
E shitur
Modeli: Bravo 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; eshte fiat ne gjendje te mir. Aktivizohet turboja kur ecen. ka motorr te forte dhe eshte me nje der. problemi i vetem eshte timoni i cili eshte pak i rende si fillim kur nuk e leviz makinen por kur e nget lehtesohe. ka shume start dhe ecen shpej;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.