Chrysler PT Cruiser viti 2003, E zezë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 16R, Gom. Elbasan
Makina ne gjendje perfekte, e Sapo ardhur nga gjermani. veshje lekure, xhama te zinj nga fabrika Elbasan
Komanda ne timon; ; Klima dixhitale bizonale; ; Kompjuter bordi multifunksional; ; Sistem muzike shume te paster; ; Disqe alumini VW 18" model 2020; ; Xhama te zinj; ; Me DOGANE te paguar, gati per... Elbasan
Opsionet shtese:; sapo targuar sedilet me ngrohje sensor para mbrapa navigator pasqyrat me palosje gomat 95 % te reja kseno bikseno; ; MUNDESI NDERRIMI Elbasan
Sensor Presjon gomas; ; Sensor Parkim; ; Fener Bixenon me le; ; Te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe siguracion te paguar para 2 javes; ; Makina ka 3 Jave qe ka ardhur nga Zvicr; ; E gatshm. Elbasan
E shitur
Modeli: PT Cruiser 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje te mire pune. shitet ose nderrohet cmimi i arsyeshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.