BMW X3 viti 2005, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opsionet shtese:; sapo targuar sedilet me ngrohje sensor para mbrapa navigator pasqyrat me palosje gomat 95 % te reja kseno bikseno; ; MUNDESI NDERRIMI Elbasan
BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ), Panoramik Vitit 2014 i sapo ardhur nga kanadaja, Makina eshte super gjendje 150mij KM te certifikuara, full option, goma te reja, feneret Bixenon, stopat Led. Elbasan
Marka: BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ); Viti: 2015; Motorr: 3.5D; Karburanti: Diesel; Kambio: Automat; Km: 170 mij origjinale; Cmimi: I Diskutueshem; Vendodhja: Elbasan; Informacione Shtese; . Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra, disqe alumini 16 me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra elektronike, butona ne timon, kondicioner, cdplayer, sensore parkimi, ndezja me buton Start-Stop. Elbasan
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA GOMAT E REJA 100% BAXHO TAVANI ETJ MUNDESI FIANACIMI ME KESTE Elbasan
E shitur
Modeli: X3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; modeli BMW x3 motorr 3000, prodhim dhjetor 2004, 2005 dale ne qarkullim, kamje automatike, nuk e kap taksa luksit, full option, drita kseno, sensor parkimi, pasqyra me palosje, sendilje lekure me ngrofje, xhama te zinj, navigator, kasetafon me karikator disqesh, xhama elektrik, automat 4x4, dokumentacion te rregullt taksat e paguara te gjitha deri ne maj 2018, tgjitha sherbimet vaj e filtra te bera; ; cmimi 7999 euro i diskutueshem; ; makina eshte e rregjistruar ne tirane, vendodhja ne elbasa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.