Mercedes-Benz C-class viti 2007, Gri, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz S-Class, Viti 2008, 224 808 KM; Ngjyra e zeze perle e personalizuar; Sensor dritash; Sensor shiu; Sensor parkimi; Kompjuter bordi multifunksional; Komanda ne timon; Kompjuter i cil. Elbasan
Mercedes Benz E-Class Avantgarde EVO Sportpaket; Viti 2006; Look AMG; 280 EVO Nafte (pa taks lluk) Kambio Automatike; Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Tronic + ); Baxho xhami. Elbasan
Benzine, Automatic, 118, 000 milje; -DOGANA PAGUAR; -SUPER GJENDJE Elbasan
C Class 220 nafte automat blue efficiency 2011 - 7400 diskutushem; Vitit 2011 i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina eshte ne super gjendje blue efficiency me shumllojshmeri opsionesh si: sedil. Elbasan
Shitet Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2007 Elbasan
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mercedez Benz c 220 CDI, NAVIGATOR (ekran i mad) RADIO, CD MP3, TELEFON, BLUETOOTH, KOMANDAT NE TIMON, SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR PARKIMI, PARA DHE MBAS, KLIMA DIXHITALE, SEDILJE ELEKTRIKE, SEDILJE LEKURE E ZEZE, PASQYRA ELEKTRIKE, ME PALOSJE DHE ANTIVERBUESE, XHAMAT ELEKTRIKE, XHAMAT MBRAPA TE ZI, DRITAT XENON, 10 AIRBAG, ABS, ESP, SRS, ASP, 2 CELSA ME PULT, DISQE ALUMINI R 18 AMG, FENERET PERPARA DHE STOPAT MBARAPA LED, FRENA TE KUQE AMG, KM 132 500;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.