Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Elbasan

Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
23 500€
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
4 399€
Makines sapo ju ka bere servis dhe eshte ne gjendje shume te mir. Opsionet Start stop, apje mbyllje te dyreve me gisht, pilot automatik, kondicioner klima, komanda ne timon, 4 xhamat elektrik. Elbasan
2 500€
Dodge Caliber; ; Viti 2007; ; Karburanti 2.0 Nafte; ; Transmetuesi Manual; ; Kondicioner; ; Xhama Elekrik; ; Radio Cd MP3; ; ESP; ; Mbyllje Qendrore Elbasan
5 000€
OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
9 900€
I diskutueshëm
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
13 500€
Wv Golf Vl 1.4 TSI; Kamio automatike; Full opsion; Marsha ne timon; Sensor parkimi; Larse feneresh; Navigator; Karikator cd; Ngrohse sedilesh; Palosje pasqyrash; Komanda ne timon; Viti: 28/12/2008. Elbasan
6 400€
Renault Laguna 1.9naft 2003 ne gjendje shume te mir; Makina eshte me letra te paguara deri gusht 2020; Sherbimet e sapo bera; ; Cmimi 1milion e 700mij lek pak i diskutueshem Elbasan
13 430€
I diskutueshëm
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
5 000€
W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
1€
Shitet Mercedez Benz c220 avangarde; Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania; Me dogane te paguar; Kambjo- automatike; Disje -aulumine; Navigator-CD; Sendile lekure; Makina eshte ne gjendje shum. Elbasan
1€
SHITET GOLF 5 I SAPOARDHUR NGA italia 1.9 NAFTE EKONOMIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUME I PASTER DHE I MBAJTUR MI. KAMJO AUTOMATIKE NAVIGATOR SEDILJE ME NGROHJE KLIM. Elbasan
4 900€
Vw golf 5 plus; 2.0 tdi; Kamio automatike; 235000 km origjinale; Viti 29.08.2005; Klima; Ngrohje sendiljesh; Mbyllje qendrore; 4 xhama elektrik Elbasan
1€
I diskutueshëm
Mercedez Benz Classic; Tipi: C-klas W203; Forca motorrike: 200 cdi; Viti Prodhimit: Fundi 2001; Lloi kambjos: Manuale; Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe xhenerike. Elbasan
33€
Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike, Makina Posedon: Xhama Elektrike; Sistem Audio I Ampliifkuar; Kondicioner Ngrohje Ftohje; Hapje Mbyllje Qendrore; Disqe Alumini; Kasetofon Me Ket. Elbasan
2 000€
I diskutueshëm
Shitet Porsche Cayenne me motorr 4.5 benzine spor. Kambio automatik. Makina eshte full opsion, Swis edicio. Navigator, sedilje lekure me ngrohje, tempomat, timon me komanda dhe me ngroh. Fener. Elbasan
7 500€
Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo pre. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedil. Elbasan
13 800€
I diskutueshëm
Ne gjendje shum te mir full baxho navi sensor automat shum e paster si makin impjant stag me 5 vjet garanci esht bler vet zvicer nuk ka nevoj per sherbime amortizatoret normal jo me jastik sport paket Elbasan
8 500€
Shitet Mercedes Benz S-Class; Look S63 AMG origjinal fabrike; - 320 CDI Nafte (pa taks lluks) - Automatike 7G-Tronic me marsha ne timon F1 ( + /) - Kamjo eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort. Elbasan
13 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe ka te gjitha opsionet e mundeshme si: Tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, drita xeno, sendilet lekure, ngrohje sendilesh, sendilet me butona dh. Elbasan
1€